Çağrı Merkezi / 0532 061 56 60

Bize Yazın / info@kiziltasspor.com

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Kızıltaşspor, 20 yılı aşkın süredir çalışmalarını sürdürmekte, özellikle spor yapıları sektöründe faaliyet göstermektedir. Uzman ekibi ve işindeki tecrübesiyle sektöründe yerini alan Kızıltaşspor, sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyeti politikasını benimsemiştir. Açık halı saha yapımı, kapalı halı saha yapımı, basketbol sahası yapımı, tenis kortu yapımı, voleybol sahası yapımıçok amaçlı saha yapımı, oyun alanları, peyzaj ve dekorasyon gibi alanlarda hizmet veren Kızıltaşspor; yaptığı işleri başarıyla tamamlamıştır.

Söz konusu saha yapımı olduğunda, kullanılan çelik yapıların ve diğer malzemelerin kalitesi öncelikli hale gelir. Kızıltaşspor olarak bizlerin en büyük gururu ise yapılarımızın kalite ve sağlamlığıdır. Bununla birlikte kapalı halı saha yapımı teknik şartnamesi ve açık halı saha yapımı teknik şartnamesi gibi işçiliğimizde yaptığımız kaliteli dokunuşlar bizi hep bir adım daha ileriye taşımıştır.

KızıltaşSpor Doğudan Batıya ve Kuzeyden Güneye kadar, en geniş tecrübesiyle ile Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir.  

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...