Çağrı Merkezi / 0532 061 56 60

Bize Yazın / info@kiziltasspor.com

Kapalı Halı Saha Yapımı

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Kapalı Halı Saha / Kapalı Halı Saha Yapımı
Sevdiklerinizle Paylaşın

Günümüzde oldukça popüler hale gelen kapalı halı saha, herkese hitap eden bir spor kompleksinin genel adıdır. Kapalı halı saha ölçüleri, kapalı halı saha yapımı aşamasında önem kazanır. Çünkü kapalı halı saha, yapılış amacına göre farklılık gösterir. Kapalı halı saha yapan firmalar, pek çok saha modelini müşterilerine sunar. Bu doğrultuda müşterinin amacına uygun bir kapalı halı saha yapımı için, kapalı halı saha yapan firmalar ile çalışmasında fayda vardır. Sektöründe öncü gelen Kızıltaşspor, size bu konuda hem teknik destek sağlamaktadır hem de uygun fiyat garantisi vermektedir.

Kapalı halı saha

Kapalı halı saha yapımı

Kapalı halı saha yapımı için kapalı halı sahanın dış dizaynı ve kapalı halı sahanın iç dizaynı, ayrı ayrı olarak düşünülmelidir. Bütün bu kriterler aslında, kapalı halı saha ölçüleri ile hesaplanmalıdır. Halı saha yapımı ne kadara mal olur sorusunun cevabı da burada gizlidir. Halı saha maliyeti hesaplama, kapalı halı saha yapımı aşamasında devreye girmektedir.

Kapalı halı saha

Kapalı halı saha yapımı için öncelikle zemin hazırlığı yapılmalıdır. Kapalı halı saha kurulumu için gereken ilk şey, altyapının düzgün olmasıdır. Ayrıca herhangi bir çökme riskine karşı dayanıklı bir altyapı kurulmalıdır. Bu yüzden beton dökme işlemi ve çelik konstrüksiyonlarla desteklenir. Bu aşamada çelik aksamlar da devreye girebilir. Sonrasında halı saha suni çim devreye girer. Halı saha çim fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, kapalı halı saha yapan firmalar içerisinde yer alan Kızıltaşspor ile iletişime geçebilirsiniz.

Kapalı halı saha

Kapalı halı sahalarla ilgili diğer önemli bir nokta, suni çim halı zemin döşemesidir. Halı sahanın ölçülerine göre değişiklik gösteren halı saha çim fiyatları için Kızıltaşspor’u arayabilirsiniz. Modeline göre farklılaşan kapalı halı sahayı Sac/PVC/Branda ile kaplatabilirsiniz. Sahaların dört mevsim kullanılabilir olmasını sağlayan bu yöntemler için kapalı halı saha projesi çizimi önem taşır. Aynı zamanda kapalı halı sahanın her yaştan kişiye uyumlu olması için üzerinde durulması gereken bir konudur. Kapalı halı saha yapımı ve kapalı halı saha maliyeti konularında detaylı bilgi almak için Kızıltaşspor doğru adrestir.

Kapalı halı saha


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...