Çağrı Merkezi / 0532 061 56 60

Bize Yazın / info@kiziltasspor.com

Çok Amaçlı Saha

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Çok Amaçlı Saha / Çok Amaçlı Saha
Sevdiklerinizle Paylaşın

Çok Amaçlı Saha Yapımı – Çok Amaçlı Saha Maliyeti

Çok amaçlı sahalar, pek çok sporun bir arada yapılmasına imkan veren spor kompleksleridir. Özellikle basketbol, voleybol ve futbol sporları, çok amaçlı saha içerisinde oynanabilir. Bu yüzden pek çok kişinin tercih ettiği sahalar arasındadır. Bu kadar sporun yapılmasına olanak veren çok amaçlı saha yapımı bu yüzden önem teşkil eder. Genellikle zemini tartan ile kaplıdır. Ayrıca sitelerde veya okul gibi yerlerde oldukça tercih edilmektedir. Yapımının kısa sürede tamamlanması açısından avantajlıdır.

Çok amaçlı saha maliyeti

Çok amaçlı saha yapımı aşamasında kullanılan malzemeler, zemin kaplamaları gibi pek çok kriter sonucunda çok amaçlı saha maliyeti belirlenir. Bir diğer kriter ise çok amaçlı spor sahası ölçüleri ile gelmektedir. Çok amaçlı saha yapımı başta oldukça masraflı gibi gelebilir. Ancak bu tür spor kompleksi yapıları sahiplerine uzun vadede oldukça kazanç sağlamaktadır. Bu nedenle çok amaçlı saha fiyatları konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Diğer saha türlerinde olduğu gibi çok amaçlı sahada da, çok amaçlı saha teknik şartnamesi bulunur. Çok amaçlı spor sahaları, belirli kriterler eşliğinde oluşturulan yapılardır. Söz konusu sahaların çok amaçlı saha teknik şartnamesi ışığında yapılıyor olması ise önemlidir. Bu yüzden çok amaçlı saha yapan firmalar arasından seçim yaparken, tecrübeli ve sektöründe öncü gelen bir firma ile çalışmakta fayda vardır. Sahaların mimarı olan Kızıltaşspor, çok amaçlı spor sahaları yapmaktadır. Çok amaçlı spor sahası konusunda uzman ekibiyle çalışan Kızıltaşspor ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...