Çağrı Merkezi / 0532 061 56 60

Bize Yazın / info@kiziltasspor.com

Tenis Kortu Yapımı ve Maliyeti

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Tenis Kortu Yapımı / Tenis Kortu Yapımı ve Maliyeti
Sevdiklerinizle Paylaşın

Tenis Kortu Yapımı – Tenis Kortu Maliyeti

Tenis kortu yapımı konusunda güvenilir firmalarla çalışmak önemlidir. Bu konuda çoğu müşteri ilk araştırmasını tenis kortu maliyeti forum üzerinden yapmaktadır. Tenis kortu ne kadara mal olur diye düşünürken, oldukça bilgi arasında yanlış sonuçlar elde edilebilir. Tenis kortu yapım fiyatları, tenis kortu ölçüleri doğrultusunda değişir. Kapalı tenis kortu ölçüler, mini tenis kortu ölçüleri, toprak kortu yapımı gibi detaylı bilgi sahibi olunmalıdır. Bu yüzden tenis kortu nasıl yapılır, tenis sahası maliyeti ne kadardır gibi soruları, sektöründe öncü gelmiş tenis kortu yapan firmalara yöneltmenizde fayda vardır.

Tenis kortu maliyeti

Tenis kortu maliyetini doğrudan etkileyen unsurlardan bir tanesi, suni çim kortlar olur. Çünkü tenis kortu yapımı sırasında zeminin önemi büyüktür. Zemine yapılacak müdahalelerin ardından sahanın zemini suni çim ile kaplanır. Diğer bir adıyla sentetik tenis kortu zeminleri olarak geçen bu zeminler, kortun amacına uygun seçilmelidir. Bu konuda aklınızda soru işaretleri varsa, tenis kortu yapımı konusunda öncü gelen Kızıltaşspor ile iletişime geçebilirsiniz.

Zemin çeşitlerinin ITF standartlarına uygun şekilde yapılması, oldukça önemli bir konusudur. Sektöründe öncü gelen firmalar arasında olan Kızıltaşspor, saha ve kort yapımı konusunda teknikşartname üzerinden hareket etmektedir. Sentetik zeminli tenis kortu için ise suni çim zemin, akrilik zemin ve tartan zemin gibi tenis kortu zemin çeşitleri sunmaktadır. Bu yüzden Kızıltaşspor ile iletişime geçerek en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Tenis kortu maliyeti ile ilgili olarak diğer önemli bir nokta tenis direğidir. Tenis direği ölçüleri de tenis kortu maliyeti üzerinde doğrudan etkili olmaktadır. Tenis kortu direk ölçüleri, kapalı tenis kortu ölçüleri, mini tenis kortu ölçüleri, tenis sahası ölçüleri gibi konularda en doğru bilgiyi Kızıltaşspor’dan öğrenebilirsiniz. En çok tercih edilen toprak tenis kortu maliyeti ise değişiklik göstermektedir. Toprak kort yapımı konusunda işin uzmanıyla çalışmanızı tavsiye ederiz. Tenis kortu maliyeti için en doğru tercih Kızıltaşspor’dur. Sahaların mimarı Kızıltaşspor, uzman ekibi ile öncü gelmiştir. Ayrıca yıllardır süre gelen tecrübesiyle sizlere yardımcı olmaya her zaman hazırdır.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...