Çağrı Merkezi / 0532 061 56 60

Bize Yazın / info@kiziltasspor.com

Kapalı Halı Saha

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Kapalı Halı Saha / Kapalı Halı Saha
Sevdiklerinizle Paylaşın

Kapalı Halı Saha : KızıltaşSpor, sahaların mimarı olarak işinde tecrübeli ve uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Kapalı halı saha yapımı için gereken çelik konstrüksiyon, polikarbon kaplama, branda, file gibi malzemeler konusunda %100 destek sağlamaktır. Elbette brandalı saha ile açık halı saha kıyaslandığında, mevsim şartları açısından farklılıklar ortaya çıkmaktadır. KızıltaşSpor, müşterilerinin nasıl bir spor kompleksi istediğini tespit ettikten sonra, çalışmalara başlar. Mukavvemeti yüksek yapılar kullanarak, her mevsim kullanılabilir olan halı sahalar yaratır. Bu konuda dayanıklılık önemli olduğu kadar, estetik de önemlidir. Hizmet verdiği alanlarda, kullanışlı yapılar üretmenin yanı sıra kaliteden önem vermez. Ayrıca estetik açısından göze hitap eden tasarımlar oluşturur. Türkiye'nin her yerinde hizmet veren ekibiyle, kapalı halı saha yapımı hizmet vermeye hazırdır. 

Kapalı Halı Saha Yapımı-Kapalı Halı Saha Maliyeti

Kapalı halı saha yapan firmalar kesinlikle profesyonel bir ekiple çalışmalıdır. Kapalı halı saha yapımı, tecrübe isteyen bir hizmettir. Bir kapalı halı saha projesi çizilirken: kaç ton demir kullanılacağı, kaç metre suni çim kullanılacağı, polikarbon kaplama yapılıp yapılmayacağı gibi detaylar üzerinde durulmalıdır. Ayrıca kapalı halı sahanın yapılacağı zeminin özellikleri, zemin kotu uygun değilse zemin kotunun düzeltilmesi, sahanın her iklim şartlarına adapte olması oldukça önemlidir. 

Kapalı Halı Saha Yapımı-Kapalı Halı Saha Maliyeti

Firmamız kapalı halı saha yapımı konusundaki tecrübeleriyle, işe ilk olarak sahanın yapılacağı koşulları değerlendirir. Bütün detayları ince ince hesaplar. Kullanılması gereken malzemeleri tespit eder. Ardından sahada gerekli olan aydınlatma, havalandırma, suni çim gibi detayları oluşturur. Bunun ardından kapalı halı saha projesinin hesaplama kısımlarına geçilir.

Kapalı Halı Saha Yapımı-Kapalı Halı Saha Maliyeti

Müşterilerine en doğru ve en güvenilir hizmeti veren firmamız KızıltaşSpor ile iletişime geçerek, kapalı halı saha hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...