Çağrı Merkezi / 0532 061 56 60

Bize Yazın / info@kiziltasspor.com

Açık Halı Saha Yapım ve Maliyeti

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Açık Halı Saha / Açık Halı Saha Yapım ve Maliyeti
Sevdiklerinizle Paylaşın

Açık halı saha, her yaştan kişilere hitap edilmesi amacıyla hazırlanan, özellikle maçlar için kullanılan açık sahalardır. Açık halı sahalar yalnızca takımların rekabet etmesi için kullanılmaz. Aynı zamanda yaşı küçük olan çocukların fiziksel gelişimini tamamlaması için de oldukça önemli alanlardır. Burada önemli olan nokta, açık halı sahanın kullanış amacıdır. Amacına göre açık halı saha ölçüleri ve açık halı saha maliyeti de değişiklik gösterir. Bu nedenle açık halı saha maliyeti hesaplama konusunda, halı saha yapan firmalar ile iletişime geçmenizde fayda vardır. Eğer ticari amaçlı kullanılacak bir açık halı saha istiyorsanız, maç yapılması için doğru bir tercih olacaktır. Açık halı saha yapımı konusunda dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunur. Bunların başında suni çim halı gelmektedir.

Suni çim halı

Açık halı saha yapımı aşamasında belirlenen ölçüler doğrultusunda, halı sahanın tabanı suni çim halı ile kaplanmaktadır. Halı sahaların zemin kaplaması için düşünülen suni çimler, sentetik çimler olarak adlandırılmaktadır. Bir çeşit yapay çim de diyebiliriz. Zemin kaplaması, halı sahanın en önemli unsurudur. Suni çim halı kesinlikle kaliteli olmalıdır. Aynı zamanda bakımlarının yapılması gerekir. Bu konuda açık halı sahalar, sahipleri için oldukça büyük bir gelir avantajına dönüşebilir. Açık halı saha yapımı aşamasında açık halı saha çim fiyatları önemli bir konudur.

Açık halı saha yapımı ve maliyeti

Açık halı saha yapan firmalar, açık halı saha anahtar teslim fiyatları konusunda detaylı bilgi vermektedir. Bu konuda sektörünün öncüsü, sahaların mimarı olan KızıltaşSpor’dan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Öte yandan açık halı saha maliyeti forum araştırması yapmak veya açık halı saha maliyeti hesaplama konusunda yanılgıya düşebilirsiniz. Halı saha kurma maliyeti size başta çok gelebilir. Halı saha filesi fiyatları, suni çim halı fiyatları gibi pek çok masraf çıktığını görebilirsiniz. Fakat yapımı oldukça masraflı olan açık halı sahalar için, hem güvenilir hem de uygun fiyat garantisi sunan bir firmayla anlaşmak gereklidir. Söz konusu açık halı saha yapan firmalar, çim saha teknik şartnamesi, halı saha teknik şartnamesi gibi pek çok yönetmeliğe uygun hareket etmektedir. KızıltaşSpor bu konuda doğru adrestir. Açık halı saha yapımı ve diğer konularda detaylı bilgi sahibi olmak için KızıltaşSpor ile iletişime geçiniz. 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...